Siparişlerinizi internet sitemizden vermek için tıklayınız, sorularınız için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Baskısız stok poşetlerimiz için e-ticaret sitemiz devreye girmiştir. En uygun fiyatlar için tıklayınız.

Alüminyum Torbalar Doypak Poşet
İnter Plastik Ambalaj ve Gıda San. Tic. A.Ş.
Kilitli Ambalajda Lider

1986 Yılında Türkiye'de ilk kez kendinden yapışkanlı torba ve kilitli torba üretimi ile faaliyete geçen İnter Plastik Ambalaj o günden günümüze sektörde yeniliğin öncüsü olarak, Zip-Kon markası ile üretimine devam etmektedir.

Vizyonumuz

"Ürüne değer katan, ürün tükendikten sonra da değerini koruyan ambalaj"

Üretilen ambalajların, ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tüketildikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz. Bu sayede tüketiciye ek bir fayda sağlanırken üreticinin tanıtımını, onu bir sefer almaya değer gören tüketicinin aklında yer edecek şekilde ulaştırılmış olur. Ambalajın baskısına ve malzemesine yapılan yatırımın karşılığı alınır ve müşteri bağlılığı tam olarak oluşturulur.

Misyonumuz

"Hazır ambalajın olduğu her yerde size uygun, doğru çözümler"

Müşterilerimizin ihtiyacı olan uygulamalara, ebatlara, adetlere, görsellere ve sürelere bağlı olarak alternatif çözümler sunarak pazarların gelişmesine, kaynakların ve ürünlerin bozulmamasına, çevrenin korunmasına hizmet ediyoruz.

Stratejimiz

"Kaliteyi ve yenilikleri yaratırken deneyimimizi ve yurtdışı ortaklarımızı iş ortaklarımızla beraber paylaşarak arttırmayı hedefliyoruz"

Gıda Ambalajı sektöründe hızla gelişmekte olan kilitli ambalaj kullanımına paralel olarak İnter Plastik Ambalaj bu konuda önde gelen kilit profil firmalarından Zip-Pak Europe (ITW) Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika temsilciliğini yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana ambalaj sektöründe Türkiye'ye yenelikleri getiren İnter Plastik, yapmış olduğu yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda 2004 yılında da patentli bir ürün olan NonWoven Torbalarla (tela ve plastik malzemeden mamül torba) ile dünyaya açılmıştır.

Halihazırda farklı plastik, kağıt ve aluminyum malzemeleri ihtiyacınıza göre birleştiriyoruz, istediğiniz baskıları yapıp, doypak, 3 tarafı körüklü kutu ambalaj, yandan körüklü torbalara çeviriyoruz. Ağız kapamalarını kilitli veya fermuarlı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız için tıklayınız.