Siparişlerinizi internet sitemizden vermek için tıklayınız, sorularınız için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Baskısız stok poşetlerimiz için e-ticaret sitemiz devreye girmiştir. En uygun fiyatlar için tıklayınız.

Online Shop

Dört Kenar Kaynak Poşet (Quadro)

Sırt Kaynak Poşet

Ayakta Duran Poşet (Doypack)

Üç Kenar Kaynak Poşet

Üç Tarafı Körüklü Poşet (Box Pouch)

Tek Kat Poşet

 • İnterplastik

 • Sektörler

  • Gıda Ambalajları

   gida

   Kuruyemiş, baharat, bakliyat, organik gıdalar, unlu mamuller esnek ve özellikle hazır ambalajların yaygın olarak kullanıldığı sektörlerdendir. Müşterilerimize rakiplerinden ayrışmaları ve marka bilincini arttırabilmeleri için çözümler sunuyoruz.

   Müşterilerimizin ihtiyaçlarına birebir olarak ürettiğimiz; doypak , quadro, kutu ambalajlar ağızlarındaki kilit (zipper) veya fermuar seçenekleri ile ürünün ambalajının açılması sonrasında dahi, bir çok defa tüketilse de ağzının zip ile kapatılıp, muhafazası sağlanarak, ilk gün gibi aynı tazeliğe imkan vermektedir.

   Kutu ambalajlar (box pouch), raflarda görsel şekil  ve baskı kalitemizle ürünleri ön plana taşır.  Doypak torbalar ürünün çekiciliğini arttırır, fark edilebilmesini sağlar.

  • Kahve Çay - İçecek Ambalajları

   icecek

   Kahve, çay, aktarlara konu bitkisel ürünlerde ambalaj önemli yer teşkil eder, ambalaj ürünün satışının sürekliliğini sağlama aracıdır.

   Doğru malzeme seçimi, çayın, kahvenin ve baharatların tadının, aromasının korunmasına yardımcı olur. Özel valflerimiz sayesinde kahvenin ürettiği gazlar da dışarı atılmaktadır. Malzeme ve şekil seçimine göre ürünleriniz, raflarda kendini gösterecek kısa sürede müşterilerinizin albenisini kazanacaktır. Alternatif özel tasarımlı torbalarımızla ve ürününüzün aromasıyla müşterilerinizin kalbini kazanacaksınız.

  • Tohum Gübre - Tarımsal Ürün Ambalajları

   tarim

   Dünyadaki nüfus hızla artış göstermektedir. Buna paralel olarak gıda ihtiyaçlarının karşılanması sorun haline gelmektedir. Tarım sektörü en stratejik pazar haline gelmiştir. Tarım sektöründeki katma değer, tüketim harcamaları ve diğer sektörlere hammadde temini, sahip olduğu önemi  artırmaktadır.

   Bu sektöre hizmet veren işletmeler; kurumsal imajı güçlendirmeyi hedeflemeli ve etkin görünürlüğünü artırarak markalaşmaya önem vermesi gerekmektedir.

   Gerek tohum, gerekse gübreler için baskılı Üç Kenarı Kaynaklı ambalaj ve doypak ambalaj türleriyle cazibesini artırarak raflarda ürünün ön plana çıkmasını sağlamaktayız. Torba yapısına nem ve ışık bariyeri eklenerek üretilen özel yapıdaki ambalajlarımızı sizlerle tanıştırıyoruz.

  • Köpek- Kedi -Evcil Hayvan Ürünleri Ambalajları

   hayvan

   Evcil Hayvan Kedi Köpek Maması Sektörü dünyada ve ülkemizde hızlı gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişim, yalnızca yeni pazar arayışı sayesinde değil, bunun dışında ürünlere, markanıza değer kazandıracak çalışmalarla yükselecektir.

   Bu sektörde müşterilerimize, kuru mama, ödül maması, kedi kumu ürünlerine yönelik ürünler sunuyoruz. Doypak, Quadro, Kutu Poşetler gibi ambalajlarımızı önererek rakiplerinizin karşısında sizi değerli kılacak, daha kolay ve hızlı şekilde ayırt edilecek ürünler yaratmaktayız. Bizlerle çalışarak güçlü yanlarınızı keşfedeceksiniz.

  • Polimer Ambalajları

   hammadde

   Polimer, PA6 PA6.6 özellikli Plastik enjeksiyonlu kullanılan ürünler olup, buzdolabı, gider boruları, oto sanayi, gıda ambalajı gibi bitmiş bir ürün, yahut onun parçasıdır. Türkiye, otomobil, gıda ambalajı olarak endirekt ihracatı yapılan plastik mamullerinin de ilave edilmesi ile üretimin % 50’sini dolaylı ve dolaysız olarak ihraç etmektedir. Bu açıdan bakıldığında plastik mamul sektörünün dış ticaret fazlası verdiği görülmektedir.

   Ambalajlar nemden korunan torbalardan oluşturulmalıdır. Ambalajlar, büyük ebatlardaki patlamayan dayanıklı Quadro, yandan körüklü, dört kenar kaynak yapılar, toplu sevkiyatlarda paletlemelerde düşmemeleri ve hasar görmemeleri adına kaymaz özellikleriyle üretilmektedirler.

   Hammadde sektörüne ekseriyetle bariyerli ve valfli poşetler üretilmektedir. Ürününüz, bariyerli katman yapısına ilaveten torbaya valf basılarak, içerideki havanın tahliyesiyle nemden korunacaktır.

  • Sağlık ve Bakım Ürünleri Ambalajları

   saglik

   Sağlık, Bakım ve Kozmetik en fazla rekabet yaratan sektörler olup, çok uluslu ortaklı şirketlerden oluşmaktadırlar. Esnek ambalajın sektördeki oranı %10’lardadır ve her geçen gün artmaktadır.

   Sağlık ürünlerimizden anne sütü saklama poşetlerimiz güvenilir ve daha uzun ömürle muhafaza içindir. Sızdırmaz kilitli steril torbalarımızda içeriye hava girişinin ve dışarıya sızıntının önlenmesinde  özel kanallı zipler kullanılmaktadır.

   Işıktan, oksitlenmeden korumak, gaz ve yağ sızımını önleyen güvenli bariyerli alüminyum katmanlı üç kenarı kaynaklı, ayakta duran torbalar kullanılır. Ayrıca günlük kullanımdaki kişisel bakım ürünlerinin birlikte taşınmasını sağlayacak baskılı  fermuarlı poşetler markalaşmanıza da imkan sağlayacaktır.

  • Tekstil - Hazır Giyim Ambalajları

   tekstil

   Tekstil sektörü için ağırlıklı olarak kilitli, fermuarlı torbalar üretmekteyiz. Torbalara verilen şekiller, dizaynlar ve tavsiyelerimiz ile gerçekleşmiş üzerindeki kaliteli baskılar; iç giyim, çorap, mayo, triko ve benzeri birçok tekstil alanında ürününüzün cazibesini arttırmakta, bir sonraki satışlarınızın da devamlılığını en iyi şekilde sağlamaktadır.

   • Askı delikli poşetler mağaza vitrinlerinde görsel avantajlar sağlamaktadır.
   • Zipli veya fermuar özelliği, ürün kullanılsa da torbasının atılmamasına, tekrar ağzı kapatılarak saklanmasına yardımcı olmaktadır.
   • Markanızın basılı olduğu poşetler fermuar avantajıyla, günlük ihtiyaçlara çanta vazifesi de görecektir.
  • Hazır -Stok Ürünler

   doypak

   Stoklu ürünler; şık görünümüyle, asil, zarif duruşlu, az adetli alabileceğiniz ambalajlardır.

   Satış sürekliliğini sağlamak adına, değişik malzeme yapısı ve ölçü alternatifleri ve poşet tiplerini sürekli stoklarımızda bulundurmaktayız.

   Düşük miktarlarda da satışa sunulabilen Kraft, Aluminyum, Şeffaf torbalar kısa zamanda piyasada ürünlerinizi ve markalarınızı tanıtmanıza yardımcı olacaktır.

   Ayakta duran ambalajlarımız, kilitli doypak ile alttan ve yandan körüklü torba alternatiflerinde mevcuttur.

   Üst baskı teknolojimizle dilediğiniz marka veya dizaynı uygulayıp sizi müşterilerinizle kısa sürede tanıştırıyoruz. Bu sayede sizleri etiket ve benzeri uygulamalardan kurtarıp markalaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

   Kraft, Pencereli Kraft, Aluminyum ve şefaff ayakta duran ambalajlar (doypak ve Alt, yan körüklü ambalajlar) raflarda olduğu gibi şeffaf yüzüyle de vitrinlerinizde birçok ürününüzün görsel tanıtımına yardımcı olacaktır.

   Ambalajlarımız, aç kapa kilit (zipper) ve telli kapatma özellikleriyle ürünün tazeliğini korumaktadır. Birçok sefer daha ürünün mutfaklarda tüketilebileceğinin algısı yaratılarak talepleri hızlandıracaktır.

 • Ürünler

Pencereli Kilitli Kraft Doypak

Hazır Kilitli Kraft Ayakta Duran Ambalajlar

Dışı Kağıtlı ambalajları kilitli açılıp kapanma özellikleri ile birleştiriyoruz. Böylece hem daha çevreci hem de farklı ürünler ortaya koyuyoruz.

Ayakta duran şeffaf pencereli veya içi aluminyumlu, dışı kağıt görünümlü doypakları size özel üretebiliyoruz veya size uygun ebattaki doypakları elimizdeki stoklardan hazır olarak alabilirsiniz.

Düşük adetlerde baskılı isteyen müşterilerimize uygun olarak hem kağıtlı hem de tamamen plastik kilitli doypak ürünlerinde, hızlı, hesaplı ve tabii ki gıdaya uygun üst baskı çözümleri ürettik.

Kağıtlı ayakta duran poşetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz, kağıt doypak veya yan körüklü torbalarımızın üzerinde bölgesel pencereler de sunabiliyoruz.

Çok yakında doğada zaman içinde bozulabilen dışı kraftlı kağıtlı ve ağzı kilitli doypak torbalarımızı da sizinle buluşturmayı hedefliyoruz.

Eğer ihtiyacınız %100 plastik bir ambalaj ise size yine de dışında kağıt hissi verebilecek, kağıt görünümlü kilitli ambalaj çözümleri de sunuyoruz.

Yeniliklerden geri kalmamak için bizimle mutlaka temas kurunuz.

GÜVEN

İşinizin kritik bileşeni ambalajlarınızı, duyarlı, sorumluluk sahibi ve tecrübeli ekibimizle ve en uygun fiyat/ kalite performansımıza güvenip bize emanet edebilirsiniz.

YENİLİK

Dünyadaki ve Türkiye'deki trendlere paralel olarak geliştirdiğimiz ürünleri terzi usulü size özel uygularız.

AYNI DİL

Sizinle aynı dili konuşur, esnek olmaya çalışır ve hızlı hizmet ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veririz.

ekip

Haberler

Stok Kare Tabanlı Torbalar ve CMYK baskı

Yeni!!! Hazır Stok Box Pouch ve Doypack Poşetlere CMYK ve Özel renklerde üst baskı imkanı Bir senedir piyasaya başarılı bir şekilde sunduğumuz kilitli doypaklarda üst baskı tekniğimizi 2018 yılında daha da geliştirdik ve cmyk da basıp fotoğraf kalitesinde baskılar yapmaya başladık.

Renkli Kağıtlı Ayakta Duran Kilitli Doypack

Özel Üretim Pastel Renkli Doypak Torbalar Pastel renklerde kağıtlı ayakta duran kilitli doypak ambalajlarla raflarda kendinize ayrı bir yer bulmak için hemen bizimle temasa geçiniz.

Tüm Haberler...

Hoşgeldiniz

Alüminyum Torbalar Doypak Poşet
İnter Plastik Ambalaj ve Gıda San. Tic. A.Ş.
Kilitli Ambalajda Lider

1986 Yılında Türkiye'de ilk kez kendinden yapışkanlı torba ve kilitli torba üretimi ile faaliyete geçen İnter Plastik Ambalaj o günden günümüze sektörde yeniliğin öncüsü olarak, Zip-Kon markası ile üretimine devam etmektedir.

Vizyonumuz

"Ürüne değer katan, ürün tükendikten sonra da değerini koruyan ambalaj"

Üretilen ambalajların, ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tüketildikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz. Bu sayede tüketiciye ek bir fayda sağlanırken üreticinin tanıtımını, onu bir sefer almaya değer gören tüketicinin aklında yer edecek şekilde ulaştırılmış olur. Ambalajın baskısına ve malzemesine yapılan yatırımın karşılığı alınır ve müşteri bağlılığı tam olarak oluşturulur.

Misyonumuz

"Hazır ambalajın olduğu her yerde size uygun, doğru çözümler"

Müşterilerimizin ihtiyacı olan uygulamalara, ebatlara, adetlere, görsellere ve sürelere bağlı olarak alternatif çözümler sunarak pazarların gelişmesine, kaynakların ve ürünlerin bozulmamasına, çevrenin korunmasına hizmet ediyoruz.

Stratejimiz

"Kaliteyi ve yenilikleri yaratırken deneyimimizi ve yurtdışı ortaklarımızı iş ortaklarımızla beraber paylaşarak arttırmayı hedefliyoruz"

Gıda Ambalajı sektöründe hızla gelişmekte olan kilitli ambalaj kullanımına paralel olarak İnter Plastik Ambalaj bu konuda önde gelen kilit profil firmalarından Zip-Pak Europe (ITW) Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika temsilciliğini yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana ambalaj sektöründe Türkiye'ye yenelikleri getiren İnter Plastik, yapmış olduğu yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda 2004 yılında da patentli bir ürün olan NonWoven Torbalarla (tela ve plastik malzemeden mamül torba) ile dünyaya açılmıştır.

Halihazırda farklı plastik, kağıt ve aluminyum malzemeleri ihtiyacınıza göre birleştiriyoruz, istediğiniz baskıları yapıp, doypak, 3 tarafı körüklü kutu ambalaj, yandan körüklü torbalara çeviriyoruz. Ağız kapamalarını kilitli veya fermuarlı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız için tıklayınız.