Siparişlerinizi internet sitemizden vermek için tıklayınız, sorularınız için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Baskısız stok poşetlerimiz için e-ticaret sitemiz devreye girmiştir. En uygun fiyatlar için tıklayınız.

Online Shop

Dört Kenar Kaynak Poşet (Quadro)

Sırt Kaynak Poşet

Ayakta Duran Poşet (Doypack)

Üç Kenar Kaynak Poşet

Üç Tarafı Körüklü Poşet (Box Pouch)

Tek Kat Poşet

Pencereli Kilitli Kraft Doypak

Hazır Kilitli Kraft Ayakta Duran Ambalajlar

Dışı Kağıtlı ambalajları kilitli açılıp kapanma özellikleri ile birleştiriyoruz. Böylece hem daha çevreci hem de farklı ürünler ortaya koyuyoruz.

Ayakta duran şeffaf pencereli veya içi aluminyumlu, dışı kağıt görünümlü doypakları size özel üretebiliyoruz veya size uygun ebattaki doypakları elimizdeki stoklardan hazır olarak alabilirsiniz.

Düşük adetlerde baskılı isteyen müşterilerimize uygun olarak hem kağıtlı hem de tamamen plastik kilitli doypak ürünlerinde, hızlı, hesaplı ve tabii ki gıdaya uygun üst baskı çözümleri ürettik.

Kağıtlı ayakta duran poşetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz, kağıt doypak veya yan körüklü torbalarımızın üzerinde bölgesel pencereler de sunabiliyoruz.

Çok yakında doğada zaman içinde bozulabilen dışı kraftlı kağıtlı ve ağzı kilitli doypak torbalarımızı da sizinle buluşturmayı hedefliyoruz.

Eğer ihtiyacınız %100 plastik bir ambalaj ise size yine de dışında kağıt hissi verebilecek, kağıt görünümlü kilitli ambalaj çözümleri de sunuyoruz.

Yeniliklerden geri kalmamak için bizimle mutlaka temas kurunuz.

GÜVEN

İşinizin kritik bileşeni ambalajlarınızı, duyarlı, sorumluluk sahibi ve tecrübeli ekibimizle ve en uygun fiyat/ kalite performansımıza güvenip bize emanet edebilirsiniz.

YENİLİK

Dünyadaki ve Türkiye'deki trendlere paralel olarak geliştirdiğimiz ürünleri terzi usulü size özel uygularız.

AYNI DİL

Sizinle aynı dili konuşur, esnek olmaya çalışır ve hızlı hizmet ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veririz.

ekip

Haberler

Stok Kare Tabanlı Torbalar ve CMYK baskı

Yeni!!! Hazır Stok Box Pouch ve Doypack Poşetlere CMYK ve Özel renklerde üst baskı imkanı Bir senedir piyasaya başarılı bir şekilde sunduğumuz kilitli doypaklarda üst baskı tekniğimizi 2018 yılında daha da geliştirdik ve cmyk da basıp fotoğraf kalitesinde baskılar yapmaya başladık.

Renkli Kağıtlı Ayakta Duran Kilitli Doypack

Özel Üretim Pastel Renkli Doypak Torbalar Pastel renklerde kağıtlı ayakta duran kilitli doypak ambalajlarla raflarda kendinize ayrı bir yer bulmak için hemen bizimle temasa geçiniz.

Tüm Haberler...

Hoşgeldiniz

Alüminyum Torbalar Doypak Poşet
İnter Plastik Ambalaj ve Gıda San. Tic. A.Ş.
Kilitli Ambalajda Lider

1986 Yılında Türkiye'de ilk kez kendinden yapışkanlı torba ve kilitli torba üretimi ile faaliyete geçen İnter Plastik Ambalaj o günden günümüze sektörde yeniliğin öncüsü olarak, Zip-Kon markası ile üretimine devam etmektedir.

Vizyonumuz

"Ürüne değer katan, ürün tükendikten sonra da değerini koruyan ambalaj"

Üretilen ambalajların, ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tüketildikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz. Bu sayede tüketiciye ek bir fayda sağlanırken üreticinin tanıtımını, onu bir sefer almaya değer gören tüketicinin aklında yer edecek şekilde ulaştırılmış olur. Ambalajın baskısına ve malzemesine yapılan yatırımın karşılığı alınır ve müşteri bağlılığı tam olarak oluşturulur.

Misyonumuz

"Hazır ambalajın olduğu her yerde size uygun, doğru çözümler"

Müşterilerimizin ihtiyacı olan uygulamalara, ebatlara, adetlere, görsellere ve sürelere bağlı olarak alternatif çözümler sunarak pazarların gelişmesine, kaynakların ve ürünlerin bozulmamasına, çevrenin korunmasına hizmet ediyoruz.

Stratejimiz

"Kaliteyi ve yenilikleri yaratırken deneyimimizi ve yurtdışı ortaklarımızı iş ortaklarımızla beraber paylaşarak arttırmayı hedefliyoruz"

Gıda Ambalajı sektöründe hızla gelişmekte olan kilitli ambalaj kullanımına paralel olarak İnter Plastik Ambalaj bu konuda önde gelen kilit profil firmalarından Zip-Pak Europe (ITW) Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika temsilciliğini yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana ambalaj sektöründe Türkiye'ye yenelikleri getiren İnter Plastik, yapmış olduğu yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda 2004 yılında da patentli bir ürün olan NonWoven Torbalarla (tela ve plastik malzemeden mamül torba) ile dünyaya açılmıştır.

Halihazırda farklı plastik, kağıt ve aluminyum malzemeleri ihtiyacınıza göre birleştiriyoruz, istediğiniz baskıları yapıp, doypak, 3 tarafı körüklü kutu ambalaj, yandan körüklü torbalara çeviriyoruz. Ağız kapamalarını kilitli veya fermuarlı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız için tıklayınız.

İnterplastik

INTER PLASTIK AMBALAJ VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

Osmangazi Mahallesi Yazgan Sokak No:3
34518 Esenyurt - İstanbul / Türkiye

Tel:+90 212 250 32 65, +90 212 250 27 79
Faks: +90 212 235 06 17

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alt Kategoriler