Siparişlerinizi internet sitemizden vermek için tıklayınız, sorularınız için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Baskısız stok poşetlerimiz için e-ticaret sitemiz devreye girmiştir. En uygun fiyatlar için tıklayınız.

 • Gıda Ambalajları

  gida

  Kuruyemiş, baharat, bakliyat, organik gıdalar, unlu mamuller esnek ve özellikle hazır ambalajların yaygın olarak kullanıldığı sektörlerdendir. Müşterilerimize rakiplerinden ayrışmaları ve marka bilincini arttırabilmeleri için çözümler sunuyoruz.

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına birebir olarak ürettiğimiz; doypak , quadro, kutu ambalajlar ağızlarındaki kilit (zipper) veya fermuar seçenekleri ile ürünün ambalajının açılması sonrasında dahi, bir çok defa tüketilse de ağzının zip ile kapatılıp, muhafazası sağlanarak, ilk gün gibi aynı tazeliğe imkan vermektedir.

  Kutu ambalajlar (box pouch), raflarda görsel şekil  ve baskı kalitemizle ürünleri ön plana taşır.  Doypak torbalar ürünün çekiciliğini arttırır, fark edilebilmesini sağlar.

 • Kahve Çay - İçecek Ambalajları

  icecek

  Kahve, çay, aktarlara konu bitkisel ürünlerde ambalaj önemli yer teşkil eder, ambalaj ürünün satışının sürekliliğini sağlama aracıdır.

  Doğru malzeme seçimi, çayın, kahvenin ve baharatların tadının, aromasının korunmasına yardımcı olur. Özel valflerimiz sayesinde kahvenin ürettiği gazlar da dışarı atılmaktadır. Malzeme ve şekil seçimine göre ürünleriniz, raflarda kendini gösterecek kısa sürede müşterilerinizin albenisini kazanacaktır. Alternatif özel tasarımlı torbalarımızla ve ürününüzün aromasıyla müşterilerinizin kalbini kazanacaksınız.

 • Tohum Gübre - Tarımsal Ürün Ambalajları

  tarim

  Dünyadaki nüfus hızla artış göstermektedir. Buna paralel olarak gıda ihtiyaçlarının karşılanması sorun haline gelmektedir. Tarım sektörü en stratejik pazar haline gelmiştir. Tarım sektöründeki katma değer, tüketim harcamaları ve diğer sektörlere hammadde temini, sahip olduğu önemi  artırmaktadır.

  Bu sektöre hizmet veren işletmeler; kurumsal imajı güçlendirmeyi hedeflemeli ve etkin görünürlüğünü artırarak markalaşmaya önem vermesi gerekmektedir.

  Gerek tohum, gerekse gübreler için baskılı Üç Kenarı Kaynaklı ambalaj ve doypak ambalaj türleriyle cazibesini artırarak raflarda ürünün ön plana çıkmasını sağlamaktayız. Torba yapısına nem ve ışık bariyeri eklenerek üretilen özel yapıdaki ambalajlarımızı sizlerle tanıştırıyoruz.

 • Köpek- Kedi -Evcil Hayvan Ürünleri Ambalajları

  hayvan

  Evcil Hayvan Kedi Köpek Maması Sektörü dünyada ve ülkemizde hızlı gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişim, yalnızca yeni pazar arayışı sayesinde değil, bunun dışında ürünlere, markanıza değer kazandıracak çalışmalarla yükselecektir.

  Bu sektörde müşterilerimize, kuru mama, ödül maması, kedi kumu ürünlerine yönelik ürünler sunuyoruz. Doypak, Quadro, Kutu Poşetler gibi ambalajlarımızı önererek rakiplerinizin karşısında sizi değerli kılacak, daha kolay ve hızlı şekilde ayırt edilecek ürünler yaratmaktayız. Bizlerle çalışarak güçlü yanlarınızı keşfedeceksiniz.

 • Polimer Ambalajları

  hammadde

  Polimer, PA6 PA6.6 özellikli Plastik enjeksiyonlu kullanılan ürünler olup, buzdolabı, gider boruları, oto sanayi, gıda ambalajı gibi bitmiş bir ürün, yahut onun parçasıdır. Türkiye, otomobil, gıda ambalajı olarak endirekt ihracatı yapılan plastik mamullerinin de ilave edilmesi ile üretimin % 50’sini dolaylı ve dolaysız olarak ihraç etmektedir. Bu açıdan bakıldığında plastik mamul sektörünün dış ticaret fazlası verdiği görülmektedir.

  Ambalajlar nemden korunan torbalardan oluşturulmalıdır. Ambalajlar, büyük ebatlardaki patlamayan dayanıklı Quadro, yandan körüklü, dört kenar kaynak yapılar, toplu sevkiyatlarda paletlemelerde düşmemeleri ve hasar görmemeleri adına kaymaz özellikleriyle üretilmektedirler.

  Hammadde sektörüne ekseriyetle bariyerli ve valfli poşetler üretilmektedir. Ürününüz, bariyerli katman yapısına ilaveten torbaya valf basılarak, içerideki havanın tahliyesiyle nemden korunacaktır.

 • Sağlık ve Bakım Ürünleri Ambalajları

  saglik

  Sağlık, Bakım ve Kozmetik en fazla rekabet yaratan sektörler olup, çok uluslu ortaklı şirketlerden oluşmaktadırlar. Esnek ambalajın sektördeki oranı %10’lardadır ve her geçen gün artmaktadır.

  Sağlık ürünlerimizden anne sütü saklama poşetlerimiz güvenilir ve daha uzun ömürle muhafaza içindir. Sızdırmaz kilitli steril torbalarımızda içeriye hava girişinin ve dışarıya sızıntının önlenmesinde  özel kanallı zipler kullanılmaktadır.

  Işıktan, oksitlenmeden korumak, gaz ve yağ sızımını önleyen güvenli bariyerli alüminyum katmanlı üç kenarı kaynaklı, ayakta duran torbalar kullanılır. Ayrıca günlük kullanımdaki kişisel bakım ürünlerinin birlikte taşınmasını sağlayacak baskılı  fermuarlı poşetler markalaşmanıza da imkan sağlayacaktır.

 • Tekstil - Hazır Giyim Ambalajları

  tekstil

  Tekstil sektörü için ağırlıklı olarak kilitli, fermuarlı torbalar üretmekteyiz. Torbalara verilen şekiller, dizaynlar ve tavsiyelerimiz ile gerçekleşmiş üzerindeki kaliteli baskılar; iç giyim, çorap, mayo, triko ve benzeri birçok tekstil alanında ürününüzün cazibesini arttırmakta, bir sonraki satışlarınızın da devamlılığını en iyi şekilde sağlamaktadır.

  • Askı delikli poşetler mağaza vitrinlerinde görsel avantajlar sağlamaktadır.
  • Zipli veya fermuar özelliği, ürün kullanılsa da torbasının atılmamasına, tekrar ağzı kapatılarak saklanmasına yardımcı olmaktadır.
  • Markanızın basılı olduğu poşetler fermuar avantajıyla, günlük ihtiyaçlara çanta vazifesi de görecektir.
 • Hazır -Stok Ürünler

  doypak

  Stoklu ürünler; şık görünümüyle, asil, zarif duruşlu, az adetli alabileceğiniz ambalajlardır.

  Satış sürekliliğini sağlamak adına, değişik malzeme yapısı ve ölçü alternatifleri ve poşet tiplerini sürekli stoklarımızda bulundurmaktayız.

  Düşük miktarlarda da satışa sunulabilen Kraft, Aluminyum, Şeffaf torbalar kısa zamanda piyasada ürünlerinizi ve markalarınızı tanıtmanıza yardımcı olacaktır.

  Ayakta duran ambalajlarımız, kilitli doypak ile alttan ve yandan körüklü torba alternatiflerinde mevcuttur.

  Üst baskı teknolojimizle dilediğiniz marka veya dizaynı uygulayıp sizi müşterilerinizle kısa sürede tanıştırıyoruz. Bu sayede sizleri etiket ve benzeri uygulamalardan kurtarıp markalaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

  Kraft, Pencereli Kraft, Aluminyum ve şefaff ayakta duran ambalajlar (doypak ve Alt, yan körüklü ambalajlar) raflarda olduğu gibi şeffaf yüzüyle de vitrinlerinizde birçok ürününüzün görsel tanıtımına yardımcı olacaktır.

  Ambalajlarımız, aç kapa kilit (zipper) ve telli kapatma özellikleriyle ürünün tazeliğini korumaktadır. Birçok sefer daha ürünün mutfaklarda tüketilebileceğinin algısı yaratılarak talepleri hızlandıracaktır.

250 gr’dan 25 kg’a kadar değişik ebatlarda üretilebilinen yandan körüklü amabalajlar, sağlamlıkları ile dikkat çekmektedirler.

Yandan körüklü torbalar koli içi veya palet üzerinde yapılan ambalajlamalarda özellikle istif kolaylığı sağlar.

 • Dört yüzeye (ön, arka ve yan körükler) baskı yapabilme imkanı
 • 10 renge kadar Flexo veya Roto baskı imkanı
 • Parsiyel mat görüntü
 • Kağıt görünümlü baskı
 • Açılıp kapanır kilit (zip) seçeneği
 • Değişik kilit seçenekleri (çok kanallı, tırtıllı, sızdırmaz, vb..)
 • Açılıp kapanır kilit (zip) seçeneği
 • Fermuar seçeneği
 • Lazer perfore
 • Hava tahliye valfi
 • Şeffaf pencere imkanı
 • Kağıt ürünlerde şekilli pencere imkanı
 • El geçme seçenekleri
 • Körüklerde iğne deliği imkanı
 • K-kaynak imkanı
 • Yuvarlak köşe imkanı
 • Değişik malzeme seçenekleri; PET, ALU, PE, CPP, OPP, matOPP, OPA, KRAFT Kağıt, metPET,..vb.
 • Kaydırmaz malzeme seçeneği
 • Özellikle büyük ebatlı poşet taleplerinde tercih edilebilir

Bulk Coffee Bag